DSC 1852

19 листопада 2016 року Факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації спільно з Інститутом модернізації змісту освіти, Академією менеджменту міжнародної освіти та Європейською асоціацією науки та освіти провели Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасна післядипломна освіта: традиції та інновації».

Кафедра освіти дорослих ініціювала новий формат проведення секційних занять з використанням IT технологій. Зацікавленим особам було запропоновано взяти участь у груповій панельній дискусії в онлайн-режимі на тему «Інклюзивна освіта в соціальному вимірі».

Учасники наукового дискурсу:

Маргарида Гаспар де Матос, PhD, клінічний психолог, професор університету Лісабону (Португалія)

Тереза Сантос, PhD, клінічний психолог, експерт зі спеціальної освіти, професор університету Лісабону (Португалія)

Вероніка Радигіна, кандидат біологічних наук, доцент, заступник директора Інституту підвищення кваліфікації вчителів Білоруського державного університету імені Максима Танка (Республіка Білорусь)

Симеон Кайсин, директор Інституту неперервної освіти (м. Кишинів, Молдова)

Світлана Здрагат, завідувачка науково-методичною лабораторією педагогічних інновацій Одеського обласного інституту вдосконалення вчителів, менеджер з інклюзивної освіти (Україна, м. Одеса).

В обговоренні взяли участь директори шкіл з інклюзивними класами Одеського регіону (командний координатор Задорожна Любов Кирилівна, кандидат філософських наук, заступник директора Одеського обласного інституту вдосконалення вчителів).

Свою зацікавленість виявили студенти денної та заочної форми навчання факультету.

Модератором Секції №3 «Освіта і наука для сталого розвитку» виступила доктор педагогічних наук, професор Рідей Наталія Михайлівна.

DSC 1856DSC 1858