marchenkoПрізвище, ім'я, по батькові: Марченко Наталія Вікторівна

Посада: старший викладач кафедри освіти дорослих Навчально-наукового інституту неперервної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Вчена ступінь, вчене звання: кандидат педагогічних наук.

Освіта:
У 2011 році закінчила Інститут української філології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, отримала кваліфікацію вчителя української мови і літератури та зарубіжної літератури; бібліотекознавця.

У 2016 р. захистила дисертацію на тему: «Науково-педагогічна та громадська діяльність А.Г. Погрібного (1960 – 2007 рр.)» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

Наукові зацікавлення: тенденції та закономірності розвитку української освіти ХХ-ХХІ ст., креативна складова освіти дорослих, бібліотечна справа.