00218-20 вересня 2017 року у м. Корк (Ірландія) відбулася Третя Міжнародна конференція ЮНЕСКО міст, що навчаються «Глобальні цілі, локальні дії: на шляху до освіти та навчання для всіх упродовж усього життя». У конференції прийняв участь професор кафедри освіти дорослих Прийма С.М.

Більше 700 учасників з більш ніж 80 країн світу взяли участь в обговоренні провідної ролі міст у підтримці сталого розвитку. Конференція об’єднала ключових зацікавлених сторін міст - науковців, освітян, представників органів державної влади та місцевого самоврядування - для обміну та обговорення досвіду із реалізації концепції «Місто, що навчається» та популяризації освіти упродовж усього життя.

«Міста по всьому світу є ключовими суб’єктами миру та розвитку в наступному столітті. І наш виклик полягає у забезпеченні тривалого миру та стійкого розвитку», - сказала у своєму зверненні до учасників конференції Генеральний директор ЮНЕСКО Ірина Бокова.

Упродовж трьох днів учасники конференції мали можливість плідно спілкуватися, встановлювати наукові контакти та обмінюватися креативними ідеями щодо популяризації освіти упродовж життя.

Матеріал підготував професор кафедри освіти дорослих НПУ ім. М,П. Драгоманова Прийма С.М.