Вітаємо докторантів кафедри Толочко Світлану Вікторівну та Бордюг Наталію Сергіївну з успішним захистом дисертацій та здобуттям ступенів доктора педагогічних наук!

Також вітаємо наукового консультанта, доктора педагогічних наук Рідей Наталію Михайлівну та завідувача кафедри, доктора педагогічних наук Слабка Володимира Миколайовича із захистом докторантів.

bordyg-tolochko-zahist

vystavka-osv2019214-16 березня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти».

У виставці прийняли участь представники Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та кафедри освіти дорослих.

В програмі заходу були проведені науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі.

IMG 20170601 121611

1 червня на Факультеті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М. П. Драгоманова за ініціативи кафедри освіти дорослих (в.о. завідувачка кафедри Дікова-Фаворська О.М.), силами слухачів, які отримують другу вищу освіту була організована благодійна акція «В житті бувають дива», приурочена до Дня захисту дітей. В програмі заходу були ігри, танці, оздоровча гімнастика, а також виступ театральної студентської групи Київського національного університету культури і мистецтв.

Діти із захопленням спостерігали та брали участь у театральній виставі по мотивам казки "Аліса у країні чудес". З музичними вітаннями до дітей прийшли юні артисти – діти слухачів факультету, які подарували свої пісні та виконання на музичних інструментах. По завершенню концертної програми студенти кафедри організували для дітей різні майстер-класи по малюванню, ліпленню з пластиліну, аплікації тощо.

Діточки отримали приємні подарунки, багато яскравих вражень, а їх мами змогли відчути себе щасливими від того, що їх діти можуть отримати від навколишнього світу позитив, не зважаючи на обмеження.

Висловлюю великі слова подяки всім, хто долучився до проведення заходу: студентам Київського національного університету культури і мистецтв, студентам та співробітникам кафедри освіти дорослих. Ви подарували багато радості і щастя тим, хто цього дуже потребує.

Шановна Олено Михайлівно!

Наш колектив радий, що може працювати пліч-о-пліч з таким професіоналом, як Ви, який завжди прийде на виручку, допоможе молодим фахівцям і завжди йде в ногу з часом у всіх сферах життя і роботи. Ви завжди сповнені ідей та енергії для втілення їх у життя. Ви чуйна, оптимістична, і з нашого боку давно домоглися поваги і визнання. Ви – невичерпне джерело енергії і життєлюбства, бажаємо вам богатирського здоров’я та нових ідей. З Днем народження!

Колектив кафедри освіти дорослих

promakc-training

17 березня на базі реабілітаційного центру для дітей з функціональними обмеженнями здоров’я було проведено навчальний семінар, на якому розглядалися актуальні проблеми побудови інклюзивного суспільства. Слухачам були презентовані результати соціологічного дослідження щодо проблем сімей, які виховують дитину з інвалідністю. Презентована модель реалізації інклюзії як в навчальному, так і в реабілітаційному закладі. Модератором виступила завідувач кафедри освіти дорослих, доктор соціологічних наук, професор Дікова-Фаворська Олена Михайлівна.

Представлений матеріал був надзвичайно схвально сприйнятий слухачами. Окрему подяку висловлюємо Кучеренко Наталі Леонідівні, активному партнеру проекту, яка розкрила технології самовідновлення при синдромі професійного вигорання.

Учасники проекту високо оцінили роботу тренерів та висловили свої побажання щодо подальшої співпраці.

flowers-pinkroses

Вельмишановна Ірино Іванівно!

Колектив кафедри освіти дорослих вітає Вас з почесною нагородою "Золота медаль імені М.П. Драгоманова", яка є свідченням визнання Вашого внеску в розбудову факультету та посилення іміджевих позицій Університету.

Пишаємося Вами! Радіємо за Вас! Здоров'я та наснаги!

gift

Від щирого серця вітаємо професора кафедри Жерноклєєва Ігора Васильовича з 60-річчям! Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються вірні друзі та колеги! Бажаємо міцного здоровя, вдачі, щастя, здійснення всіх мрій та задумів, творчої наснаги!

Колектив кафедри

siteYDXJ1675

Кафедра освіти дорослих ініціювала проведення благодійної акції до дня Святого Миколая для дітей з глибокими ураженнями здоров'я та їх батьків. До цієї ініціативи активно залучилися студенти денної та заочної форми навчання. Захід відбувся 19 грудня та приніс багато радості дітям, які, зазвичай, не запрошуються на ялинки, тому що мають важкі захворювання.

Дякуємо всім, хто долучився і зробив це свято щасливим не тільки для дітей, а й для їх мам.

Особливі слова подяки:

Войтовській Оксані Миколаївні
Дмитренко Тетяні Володимирівні
Тимохіній Марині В'ячеславівні
Кузьменко Людмилі за виготовлення новорічної композиції
Мнисі Ірині Василівні та її чоловіку Петрику Олексію Олексійовичу
Гришанову Дмитру
Чемер Юлії
Рохновецькому Єгору за справжню ялинку
Гонтар Світлані Федорівні, мамі Насті Гонтар, за чудові новорічні подарунки
родині Скочинських, Жанні та Олегу, за книги для дітей
Своятинській Наталі, яка виготовила мило своїми руками для мам

Дякую всім, хто долучився до доброї справи, хай Добро вернеться сторицею.

Ця подія була висвітлена на телеканалі Інтер в програмі "Подробиці" (Дивитися за посиланням)